Vakantiehuis met zwembad in Alhaurín el Grande voor 4 personen
Beschrijving
Vakantiehuis voor 4 personen in Alhaurín El Grande, provincie Málaga, Andalusië.
U kunt uitrusten in twee slaapkamers, waarvan één een tweepersoonsbed heeft met een eigen badkamer, een kast om uw bagage op te bergen en een buitenraam. Ruim, licht en gezellig, u kunt uitrusten en genieten van de rust van de omgeving.
De tweede slaapkamer, langwerpig en verdeeld in twee ruimtes, herbergt twee eenpersoonsbedden, met ruimte om uw bagage op te bergen en twee buitenramen, u kunt comfortabel en rustig uitrusten. Vlakbij deze slaapkamer bevindt zich de tweede complete badkamer van de accommodatie.
Om te koken beschikt u over een keuken die is uitgerust met alles wat u nodig heeft, met hoogwaardige apparatuur, waarmee u gemakkelijk uw lunch, ontbijt of diner kunt bereiden.
Het krijgt twee woonkamers, beide met open haard. De woonkamerruimte met televisie die het dichtst bij het buitenterras ligt en er directe verbinding mee heeft, heeft ook een eettafel die gebruikt kan worden als ruimte voor meer intieme diners of lunches. Altijd vergezeld van het prachtige uitzicht dat dit gedeelte van de accommodatie heeft. Er is één decoratie-element, een piano. U moet de gastheren om expliciete toestemming vragen om deze te gebruiken, en u moet altijd de integriteit van al het meubilair respecteren.
De buitenruimte van de accommodatie, gelegen op een terras op het terrein, omringt deze en heeft een terras met prachtig uitzicht op de bergen en het bos. Overdekte barbecueplaats en buitenmeubilair waar u op de zonnigste dagen overdag overdekt kunt dineren of lunchen. Het terras is verbonden met de woonkamer van de accommodatie.
Het zwembadgedeelte is gescheiden van de accommodatie, dus als een lid van het gezin wil uitrusten terwijl de anderen in het zwembad zijn, is dit ideaal. Omringd door bos en natuur, is het een gebied waar u rust en ontspanning kunt vinden voor u en uw gezin.
U heeft voldoende ruimte om uw auto comfortabel te parkeren, de parkeerplaats brengt u naar een binnenpatio met fontein en hoewel de keuken toegang van buitenaf heeft, bevindt de hoofdingang van het huis zich op deze kleine binnenpatio.
Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.
Indeling: 2 slaapkamer(s) en 2 badkamer(s)
Wat vind je in deze accommodatie?
Minimaal: 1.3m
Maximaal: 2.0m
4m x 6m
Zwembad is het hele jaar door te gebruiken.
Condities
- Van: 15:00 | Check-Out: 10:00
- Betaal het openstaande bedrag bij aankomst
- Huisdieren niet toegestaan
- Terugbetaalbare waarborg: 300 €
Reviews
8.9 (35 reviews op externe reserveringsplatformen)Beoordeling van eerdere gasten
Beoordeeld met een 8.9 op basis van reviews van reizigers die deze accommodatie via vergelijkbare reserveringsplatformen hebben geboekt.
Omdat deze vakantiewoning nieuw is op Ruralidays, tonen we een referentiescore, aangepast aan onze 10-puntsschaal. Deze score wordt bijgewerkt zodra de eerste beoordelingen van Ruralidays-gasten binnenkomen.
Afstanden
- 22,0 km het dichtstbijzijnde strand
- 3,8 km het dichtstbijzijnde dorp - Alhaurín el Grande
- 3,8 km de dichtstbijzijnde supermarkt
- 3,8 km het dichtstbijzijnde restaurant / bar
- 3,8 km de dichtstbijzijnde apotheek
- Sierra de las Nieves, a 45 km
- Desfiladero de los Gaitanes, a 52 km
- Montes de Málaga, a 61 km
- Torcal de Antequera, a 67 km
- Laguna de Fuente de Piedra, a 80 km
- Los Reales de Sierra Bermeja, a 84 km
- Acantilados Maro Cerro-Gordo, a 98 km
- Sierra de Grazalema, a 130 km
- Los Alcornocales, a 143 km
- Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama, a 145 km
- Málaga - Costa del Sol, a 22 km
- Gibraltar, a 111 km
- Granada - Federico Garcia Lorca, a 134 km
- Sevilla - San Pablo, a 193 km
- Jerez de la Frontera - La Parra , a 214 km
- Almeria, a 249 km
- Faro, a 397 km
- Marbella, a 36 km
- Antequera, a 73 km
- Ronda, a 92 km
- Granada, a 150 km
- Cordoba, a 179 km
- Sevilla, a 190 km
- Jerez de la Frontera, a 205 km
- Cadiz, a 212 km
- Jaen, a 225 km
- Baeza, a 262 km
- Úbeda, a 270 km
- Mijas Pueblo, a 15 km
- Casares, a 80 km
- Torrox, a 82 km
- Setenil de las Bodegas, a 85 km
- Frigiliana, a 90 km
- Juzcar, a 90 km
- Nerja, a 92 km
- Osuna, a 107 km
- Grazalema, a 122 km
- Zahara de la Sierra, a 125 km
- Cabra, a 129 km
Kaart