Vakantiehuis met zwembad en tuin in Alhaurín de la Torre voor 16 personen
Beschrijving
Vakantiehuis voor 16 personen in Alhaurín de la Torre, provincie Málaga, Andalusië.
Verblijf in een fantastische, onlangs gerenoveerde villa met alle nieuwe apparatuur erin. Maximaal gemak en comfort voor een perfecte familievakantie, waarbij mooi weer altijd gegarandeerd is. Gelegen in de stad Alhaurín de la Torre, in het prestigieuze stedelijke gebied. El Lagar en op slechts 5 minuten rijden van het stadscentrum en 15 minuten van de luchthaven, de hoofdstad van Malaga en de stranden van Torremolinos.
De villa is als volgt verdeeld over twee verdiepingen:
Op de begane grond vinden we;
-Keuken: Op de begane grond vinden we een prachtige moderne aparte keuken die zeer goed uitgerust is. We vinden ook een eiland met 6 krukken, een tafel met capaciteit voor maximaal 16 personen. Vanuit deze kamer hebben we via 2 grote ramen direct toegang tot de tuin.
-Woonkamer: Een ruime en lichte kamer met een L-vormige bank voor maximaal 6 personen, een televisie en verschillende individuele fauteuils.
- Slaapkamer 1: het is de enige kamer in het pand die toegankelijk is zonder trappen en is geschikt voor ouderen of mensen met beperkte mobiliteit. Het heeft een tweepersoonsbed van 150x200, kledingkast, spiegel en een complete badkamer en suite.
-Badkamer en toilet: complete badkamer met douche op de begane grond. Op deze verdieping bevindt zich op zijn beurt een toilet.
Op de eerste verdieping vinden we;
-Slaapkamer 2: kan worden beschouwd als de hoofdslaapkamer van het huis en bestaat uit 1 tweepersoonsbed, een tweezitsbank, een grote kleedkamer en een complete eigen badkamer.
-Slaapkamer 3: bestaat uit 1 tweepersoonsbed, flatscreen-tv, kledingkast en spiegel. Veel ruimte in deze kamer.
-Slaapkamer 4: bestaat uit 1 tweepersoonsbed, bureau om aan te werken, kledingkast, spiegel en toegang tot een terras van 40 vierkante meter met een ontspanningsruimte.
-Slaapkamer 5: bestaat uit 1 tweepersoonsbed, ingebouwde kledingkast en spiegel.
-Slaapkamer 6: bestaat uit 2 eenpersoonsbedden, flatscreen-tv, kledingkast en spiegel.
-Slaapkamer 7: bestaat uit 1 stapelbed + twee eenpersoonsbedden, flatscreen-tv, bordspellen, videogames voor kinderen, kledingkast en spiegel.
-Badkamers: ook op de begane grond vinden we twee extra complete badkamers. Volledig nieuw en gerenoveerd net als de rest van het huis.
Buiten het huis vinden we het zwembad met een jacuzzi, een barbecue met tafel en stoelen in een schaduwrijke plek met een zeer aangename temperatuur, naast een veranda en een tafeltennistafel naast een basketbalmand.
Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.
Indeling: 7 slaapkamer(s) en 6 badkamer(s)
Wat vind je in deze accommodatie?
4m x 10m
Zwembad is het hele jaar door te gebruiken.
Condities
- Van: 16:00 | Check-Out: 12:00
- Betaal het openstaande bedrag vóór aankomst
- Huisdieren niet toegestaan
- Terugbetaalbare waarborg: 1000 €
Reviews
9.8 (gebaseerd op 2 recensies)Afstanden
- 6,8 km het dichtstbijzijnde strand
- 2,8 km het dichtstbijzijnde dorp - Churriana
- 2,8 km de dichtstbijzijnde supermarkt
- 2,8 km het dichtstbijzijnde restaurant / bar
- 2,8 km de dichtstbijzijnde apotheek
- Montes de Málaga, a 51 km
- Torcal de Antequera, a 54 km
- Desfiladero de los Gaitanes, a 55 km
- Sierra de las Nieves, a 61 km
- Laguna de Fuente de Piedra, a 83 km
- Acantilados Maro Cerro-Gordo, a 85 km
- Los Reales de Sierra Bermeja, a 101 km
- Sierras Subbéticas, a 122 km
- Sierra de Grazalema, a 133 km
- Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama, a 146 km
- Málaga - Costa del Sol, a 8 km
- Granada - Federico Garcia Lorca, a 121 km
- Gibraltar, a 127 km
- Sevilla - San Pablo, a 217 km
- Jerez de la Frontera - La Parra , a 230 km
- Almeria, a 236 km
- Faro, a 421 km
- Malaga, a 19 km
- Marbella, a 52 km
- Antequera, a 60 km
- Ronda, a 95 km
- Granada, a 137 km
- Cordoba, a 166 km
- Jaen, a 212 km
- Sevilla, a 213 km
- Jerez de la Frontera, a 221 km
- Cadiz, a 228 km
- Baeza, a 249 km
- Mijas Pueblo, a 24 km
- Torrox, a 69 km
- Frigiliana, a 77 km
- Nerja, a 79 km
- Setenil de las Bodegas, a 88 km
- Casares, a 95 km
- Juzcar, a 106 km
- Cabra, a 116 km
- Montefrio, a 117 km
- Grazalema, a 125 km
- Osuna, a 127 km
Kaart