Vakantiehuis dicht bij het strand met barbecue en Wifi in Alhaurín de la Torre
Beschrijving
Vakantiehuis voor 10 personen in Alhaurín de la Torre, in de provincie Málaga, Andalusië.
Gelegen op slechts 10/15 minuten van de luchthaven en de beste stranden in de omgeving, ligt onze villa op een bevoorrechte locatie. Daarnaast vindt u op loopafstand een grote verscheidenheid aan winkels en supermarkten, waardoor u tijdens uw verblijf gemakkelijk uw voorraad kunt inslaan.
De villa is verdeeld over twee verdiepingen:
Op de begane grond vinden we twee goed gedifferentieerde ruimtes die u een comfortabele en ruime omgeving bieden. In het linkergedeelte vindt u drie gezellige slaapkamers met tweepersoonsbedden. De hoofdslaapkamer is voorzien van een kingsize bed, een complete en-suite badkamer en een inloopkast voor extra gemak. In de tweede slaapkamer staat tevens een kingsize bed en in de derde slaapkamer een standaard tweepersoonsbed. Er is ook een complete badkamer op de gang voor gedeeld gebruik.
In het rechtergedeelte van de villa bevindt zich de aparte keuken, volledig uitgerust met alle apparatuur en keukengerei die nodig zijn om heerlijke maaltijden te bereiden tijdens uw verblijf. Ook bevindt zich in deze ruimte de woonkamer, voorzien van comfortabele banken, een 85 inch Samsung smart TV, een eettafel voor 6 personen en grote ramen die een panoramisch uitzicht bieden op de tuin. Daarnaast is er in deze ruimte nog een extra toilet aanwezig.
Het huis is voorzien van internet via WiFi en airconditioning in elke kamer, wat zelfs op de warmste dagen een aangename en koele sfeer garandeert.
Op de bovenste verdieping is er een optionele vierde kamer met twee eenpersoonsbedden van 90 cm en een tweepersoonsbed, allemaal met airconditioning.
Buiten biedt onze villa een groot perceel van 1000 vierkante meter met een prachtige tuin. Hier kunt u heerlijk ontspannen in de chill-outruimte onder het genot van hapjes en verfrissende drankjes. U vindt er ook een barbecueplek waar u buitenmaaltijden kunt organiseren en een zwembad met een binnenjacuzzi om op elk moment van de dag af te koelen en te ontspannen.
Bovendien beschikt het perceel over een buitenparkeerplaats voor maximaal 3 voertuigen, wat u comfort en veiligheid biedt tijdens uw verblijf.
Dit prachtige huis is gelegen in een woonwijk, waardoor u gemakkelijk te voet toegang heeft tot een breed scala aan diensten. Met winkels, bars en bushaltes in de buurt heeft u alles wat u nodig heeft binnen handbereik.
Wacht niet langer en boek onze vakantievilla om te genieten van een onvergetelijke vakantie in Alhaurin de la Torre!
VFT/MA/67788
Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.
Indeling: 4 slaapkamer(s) en 3 badkamer(s)
Wat vind je in deze accommodatie?
5m x 9m
Zwembad is het hele jaar door te gebruiken.
Condities
- Van: 16:00 | Check-Out: 10:00
- Betaal het openstaande bedrag vóór aankomst
- Huisdieren niet toegestaan
- Terugbetaalbare waarborg: 500 €
Reviews
9.9 (gebaseerd op 3 recensies)Afstanden
- 8,1 km het dichtstbijzijnde strand
- 3,2 km het dichtstbijzijnde dorp - Alhaurín de la Torre
- 3,2 km de dichtstbijzijnde supermarkt
- 3,2 km het dichtstbijzijnde restaurant / bar
- 3,2 km de dichtstbijzijnde apotheek
- Montes de Málaga, a 52 km
- Torcal de Antequera, a 55 km
- Desfiladero de los Gaitanes, a 56 km
- Sierra de las Nieves, a 62 km
- Laguna de Fuente de Piedra, a 84 km
- Acantilados Maro Cerro-Gordo, a 86 km
- Los Reales de Sierra Bermeja, a 102 km
- Sierras Subbéticas, a 123 km
- Sierra de Grazalema, a 134 km
- Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama, a 147 km
- Málaga - Costa del Sol, a 10 km
- Granada - Federico Garcia Lorca, a 122 km
- Gibraltar, a 128 km
- Sevilla - San Pablo, a 218 km
- Jerez de la Frontera - La Parra , a 231 km
- Almeria, a 237 km
- Faro, a 422 km
- Malaga, a 20 km
- Marbella, a 53 km
- Antequera, a 61 km
- Ronda, a 96 km
- Granada, a 138 km
- Cordoba, a 167 km
- Jaen, a 213 km
- Sevilla, a 214 km
- Jerez de la Frontera, a 222 km
- Cadiz, a 229 km
- Baeza, a 250 km
- Mijas Pueblo, a 25 km
- Torrox, a 70 km
- Frigiliana, a 78 km
- Nerja, a 80 km
- Setenil de las Bodegas, a 89 km
- Casares, a 96 km
- Juzcar, a 107 km
- Cabra, a 117 km
- Montefrio, a 118 km
- Grazalema, a 126 km
- Osuna, a 128 km
Kaart