Premium eigenaar
Biedt consequent uitstekende service aan gasten.
Premium eigenaar
Biedt consequent uitstekende service aan gasten.
Privé-woning met privé zwembad
De woning wordt uitsluitend aan u verhuurd.
9.4 Excellent
90% van de recente gasten gaf het huis een 5-sterrenbeoordeling
Dichtbij het strand
Dit huis ligt op 300 m van het strand
Dit vakantiehuis is zeer populair!
50 personen hebben de advertentie deze week bekeken
Beschrijving
Vakantiehuis voor 4 personen in Torrox, in de provincie Malaga, in Andalusië.
Deze charmante woning in Torrox, gelegen op slechts 300 meter van het strand en 800 meter van het centrum van het dorp, combineert comfort en een bevoorrechte locatie op een uitzonderlijke manier. Bij binnenkomst word je begroet door een ruime en lichte woonkamer, perfect om te ontspannen na een dag op het strand. De woonkamer komt uit op een goed uitgerust terras, dat dient als een natuurlijk verlengstuk van de leefruimte. Hier nodigen een privézwembad en uitzicht op zee je uit om te genieten van de zon en de kustbries.
De keuken van het huis is modern en functioneel, volledig uitgerust, plus een eettafel, ideaal voor etentjes met familie of vrienden. De slaapkamers zijn een oase van rust met een minimalistische inrichting die een aangename rust garandeert. De badkamer met douche maakt de uitrusting van het huis compleet.
Daarnaast heeft het huis een airconditioningsysteem met warmte/koudepomp in alle kamers, waardoor optimaal comfort in alle seizoenen gegarandeerd is. Met zijn uitstekende locatie en al deze voorzieningen vertegenwoordigt deze woning in Torrox de perfecte balans tussen modern wonen en kustcharme.
VFT/MA/25843
Faciliteiten
Condities
Reviews
(gebaseerd op 8 recensies)Afstanden
Kaart
Accommodaties in de buurt