Modern vakantiehuis vlakbij Malaga & het Strand
Beschrijving
Het wordt ochtend in Alhaurín de la Torre, een residentiële gemeente in de provincie Málaga, aan de Costa del Sol.
De villa ligt op slechts 1,5 km van het centrum van Alhaurín. Als je vandaag besluit om het historische centrum van de stad Málaga te bezoeken, ben je er in slechts 20 minuten. De gemakkelijke toegang tot de snelweg maakt het ook eenvoudig om enkele van de mooie witte dorpjes en prachtige steden in de regio Andalusië te bezoeken.
De oostelijk georiënteerde veranda biedt je de ideale plek voor je eerste kop koffie van de dag, terwijl de zon zijn reis begint. De eigenaars van deze prachtige villa zijn verheugd om je een onvergetelijke vakantie aan te bieden, waarvan de voortreffelijke inrichting eer betoont aan goede smaak. In combinatie met de omringende begroeiing maakt het de woning tot de ideale plek voor je welverdiende rust aan de Costa del Sol.
En in hun engagement voor het milieu hebben ze enkele maatregelen genomen om hun impact te verminderen, met zonnepanelen voor warm water, LED-verlichting door het huis, efficiënte huishoudelijke apparaten, en een tuin met geoptimaliseerd waterverbruik.
De woning beschikt over glasvezel internet, met een snelheid van 100 MB.
Het huis is voorzien van een pelletkachel (biomassa).
De 160 vierkante meter van het huis zijn verdeeld over 4 slaapkamers, allemaal met airconditioning voor warmte/koude, 3 badkamers allemaal met een douche, woonkamer - eetkamer, en keuken.
De eerste twee slaapkamers zijn tweepersoonskamers, beide met een tweepersoonsbed van 1,50 m x 2 m en een eigen badkamer. De derde slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden van 90 cm x 2 m en de vierde slaapkamer heeft een tweepersoonsbed van 1,35 m x 1,90 m. Deze laatste twee kamers delen een aparte badkamer.
De ruime en gezellige woonkamer - eetkamer biedt je gezellige avonden. Een van de genoegens van de villa is de keuken met uitzicht. Deze bieden zeker inspiratie voor het bereiden van heerlijke gerechten met behulp van de uitgebreide uitrusting.
Buiten kan het hele gezin zich verfrissen in het grote zwembad, na het zonnebaden. Rond de villa groeien weelderige fruitbomen zoals sinaasappels, mandarijnen, mispels, cherimoya's en avocado's. Deze vruchten zijn er in verschillende seizoenen, en de eigenaars stellen ze beschikbaar voor je persoonlijke consumptie tijdens je verblijf.
Op zomeravonden wil je waarschijnlijk dineren aan de buitentafel naast de keuken, terwijl je geniet van Iberische producten vergezeld van een goed glas wijn. En daar, vergeet niet omhoog te kijken om te genieten van het einde van de dagelijkse reis van de zon.
De woning beschikt niet over een barbecue omdat het zich in een hoog beschermd natuurgebied bevindt, daarom is er een elektrische grill voorzien voor het barbecuen.
Bijna de hele toegangsweg is geasfalteerd, alleen 100 meter van de weg is onverhard. Het landhuis heeft een parkeerplaats voor drie voertuigen.
Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.
Indeling: 4 slaapkamer(s) en 3 badkamer(s)
Wat vind je in deze accommodatie?
Minimaal: 1.2m
Maximaal: 1.7m
4m x 9m
Zwembad is het hele jaar door te gebruiken.
Condities
- Van: 17:00 | Check-Out: 12:00
- Betaal het openstaande bedrag bij aankomst
- Huisdieren niet toegestaan
- Feesten en evenementen niet toegestaan
Reviews
9.5 (gebaseerd op 98 recensies)Afstanden
- 7,1 km het dichtstbijzijnde strand
- 1,5 km het dichtstbijzijnde dorp - Alhaurín de la Torre
- 0,7 km de dichtstbijzijnde supermarkt / winkel
- 1,3 km het dichtstbijzijnde restaurant / bar
- 1,5 km de dichtstbijzijnde apotheek
- Montes de Málaga, a 50 km
- Desfiladero de los Gaitanes, a 54 km
- Torcal de Antequera, a 59 km
- Laguna de Fuente de Piedra, a 82 km
- Acantilados Maro Cerro-Gordo, a 90 km
- Los Reales de Sierra Bermeja, a 99 km
- Sierra de las Nieves, a 107 km
- Sierras Subbéticas, a 120 km
- Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama, a 131 km
- Sierra de Grazalema, a 132 km
- Málaga - Costa del Sol, a 10 km
- Granada - Federico Garcia Lorca, a 120 km
- Gibraltar, a 125 km
- Sevilla - San Pablo, a 215 km
- Jerez de la Frontera - La Parra, a 231 km
- Almeria, a 235 km
- Faro, a 418 km
- Malaga, a 15 km
- Marbella, a 51 km
- Antequera, a 59 km
- Ronda, a 94 km
- Granada, a 133 km
- Cordoba, a 165 km
- Jaen, a 210 km
- Sevilla, a 212 km
- Jerez de la Frontera, a 219 km
- Cadiz, a 227 km
- Baeza, a 255 km
- Mijas Pueblo, a 26 km
- Torrox, a 68 km
- Frigiliana, a 76 km
- Nerja, a 78 km
- Setenil de las Bodegas, a 88 km
- Casares, a 94 km
- Juzcar, a 109 km
- Cabra, a 115 km
- Montefrio, a 116 km
- Grazalema, a 124 km
- Osuna, a 126 km
Kaart