Vakantiehuis met barbecue en Wifi in Villanueva del Arzobispo

Andalucia > Jaén > Villanueva del Arzobispo > Ref. JAE5645
Nieuw!
x31 x11 x5
Boek met vertrouwen, reis bewust
Geverifieerde huizen, veilige betalingen & een duurzamere reis.
Privé accommodatie
Privézwembad
Airconditioning
Oppervlakte: 250 m²
Babybedje [1]
Huisdieren toegestaan

Beschrijving

Vakantiehuis voor 28 personen in de buurt van Villanueva del Arzobispo, in de provincie Jaén, Andalusië.

Dit charmante huis is perfect voor grote groepen familie of vrienden die op zoek zijn naar een gezellige en ruime toevluchtsoord. Het huis biedt 11 slaapkamers, 1 volledig uitgeruste keuken, 1 ruime woonkamer en 5 badkamers met douche, wat zorgt voor comfort voor alle gasten. In de ruime buitenruimte beschikt het huis over tal van bomen, gazon en een privé zoutwaterzwembad, dat het hele jaar door beschikbaar is.

Het interieur van de woning is verdeeld over twee verdiepingen, beginnend met de begane grond, waar zich drie slaapkamers bevinden: twee kamers met elk twee eenpersoonsbedden en een derde kamer met zes eenpersoonsbedden. Ook op deze verdieping is er een badkamer met douche, ideaal om te delen. Op de bovenverdieping bevinden zich de andere acht slaapkamers: zeven kamers met tweepersoonsbedden en één kamer met twee stapelbedden. Bovendien zijn er op deze verdieping vier badkamers met douche, wat de privacy en het comfort van de gasten vergemakkelijkt.

De woonkamer, gelegen op de begane grond, is de perfecte ruimte om te ontspannen en momenten te delen, terwijl de volledig uitgeruste keuken uitnodigt om heerlijke maaltijden voor iedereen te bereiden. Het huis heeft ook twee terrassen die verschillende omgevingen bieden om van de buitenlucht te genieten.

Elke kamer is voorzien van airconditioning, zodat alle gasten tijdens hun verblijf comfortabel zijn, ongeacht de buitentemperatuur.

Buiten biedt het pand meerdere recreatiegebieden, waaronder een basketbalveld en een trampoline, ideaal voor het plezier van jong en oud. De ruime tuinen, met weelderige vegetatie en gazon, creëren een zeer aangename omgeving om te wandelen of te ontspannen. Het pronkstuk van buiten is ongetwijfeld het privé zoutwaterzwembad, dat het hele jaar door kan worden genoten en een luxueus vleugje ontspanning en waterplezier biedt.

De toegangsweg tot het huis omvat 200 meter aan geasfalteerd en onverharde weg, wat zorgt voor gemakkelijke toegang tot het pand.

Dit vakantiehuis biedt alles wat nodig is voor een onvergetelijk verblijf in een natuurlijke en rustige omgeving, waar comfort en recreatie zijn gegarandeerd.



Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.

Wat vind je in deze accommodatie?

Zwembad Privé
Grootte
4m x 10m
Water: Zoutwater
Zonder omheining

Zwembad is het hele jaar door te gebruiken.
Kenmerken en faciliteiten
Airconditioning: Domitorios y Woonkamer
Koffiezetapparaat
Parkeerplaats
Vaatwasser
Woonkamer
Oven
Compleet keukengerei
Buiten toilet

Condities

Huisregels
  • Van: 16:00 | Check-Out: 10:00
  • Betaal het openstaande bedrag vóór aankomst
  • Huisdieren toegestaan
  • Terugbetaalbare waarborg: 600 €
Inbegrepen diensten
Gratis. Internet, Airconditioning , Schoonmaak (5 meer)
Annuleringsvoorwaarden
Aankomst > Vertrek

Afstanden

  • 265,0 km het dichtstbijzijnde strand
  • 4,8 km het dichtstbijzijnde dorp - Villanueva del Arzobispo
  • 4,8 km de dichtstbijzijnde supermarkt​
  • 4,8 km het dichtstbijzijnde restaurant / bar
  • 4,8 km de dichtstbijzijnde apotheek
Natuurparken
  • Sierras de Cazorla, Segura y Las Villas, a 42 km
  • Sierra Mágina, a 95 km
  • Sierra de Castril, a 144 km
  • Sierra de Andujar, a 148 km
  • Sierra de Cardeña y Montoro, a 153 km
  • Sierra de Baza, a 155 km
  • Sierras Subbéticas, a 195 km
  • Parque Nacional Sierra Nevada, a 221 km
  • Reserva Natutal Desierto de Tabernas, a 223 km
  • Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama, a 239 km
Luchthavens
  • Granada - Federico Garcia Lorca, a 192 km
  • Almeria, a 258 km
  • Málaga - Costa del Sol, a 307 km
  • Sevilla - San Pablo, a 313 km
  • Jerez de la Frontera - La Parra , a 402 km
  • Gibraltar, a 426 km
  • Faro, a 524 km
Steden om te bezoeken
  • Úbeda, a 45 km
  • Baeza, a 53 km
  • Jaen, a 100 km
  • Cordoba, a 188 km
  • Granada, a 191 km
  • Antequera, a 240 km
  • Ronda, a 316 km
  • Sevilla, a 321 km
  • Marbella, a 352 km
  • Jerez de la Frontera, a 409 km
  • Cadiz, a 440 km
Mooie dorpen om te bezoeken
  • Guadix, a 153 km
  • Zuheros, a 164 km
  • Priego de Córdoba, a 164 km
  • Cabra, a 181 km
  • Montefrio, a 190 km
  • Écija, a 239 km
  • Pampaneira, a 252 km
  • Bubión, a 256 km
  • Capileira, a 258 km
  • Lucainena de las Torres, a 263 km
  • Mojacar, a 265 km

Kaart

Virtual assistant