Spectaculaire luxe villa met zwembad in Zahara de los Atunes
Beschrijving
Luxe villa vlak bij Zahara de los Atunes, provincie van Cadiz, Andalusië.
Deze spectaculaire villa is gelegen op een heuveltop. Vanaf hier heb je een prachtig uitzicht op de Atlantische oceaan en de stranden van Los Alemanes. Het huis werd gebouwd wegens de geweldige locatie en panoramische uitzichten waarvan de gasten kunnen genieten in één van de moderne kamers voorzien van airconditioning. Of op het privé dek.
De villa is verdeeld over drie verdiepingen. De ingang bevindt zich aan de rechter kant. Vanaf daar zijn er twee trappen. Eén leidt naar boven, de ander naar beneden. Aan de linkerkant bevindt zich een zeer ruime woonkamer. Hier vindt je een gigantische sofa, een moderne open haard en een volledig uitgeruste open keuken. De halve verdieping die te bereiken is vanuit de woonkamer heeft een tweepersoonsbed. Toch is het beste van deze ruimte wel de enorme ramen. Vanaf hier heb je toegang tot een prachtig terras met een glazen hek. Het uitzicht is werkelijk adembenemend.
Op de tweede verdieping vindt je een prachtige slaapkamer met een tweepersoonsbed. En een eigen badkamer met inloopdouche, droomachtige badkuip, twee wastafels en een apart toilet. De slaapkamer is ook voorzien van een prachtig privé terras met uitzicht op de Atlantische Oceaan en het strand van Los Alemanes.
De begane grond heeft twee slaapkamers en een gescheiden toilet. Beide kamers hebben een tweepersoonsbed en een open badkamerconcept ieder voorzien van douche en apart toilet. Deze slaapkamers hebben toegang tot een perfect onderhouden tuin die verbonden is met het zwembad.
Bij het prachtige privé zwembad (dat tegen een toeslag wordt verwarmd) vindt je moderne ligstoelen waar lange momenten van ontspanning je vakantie zullen kenmerken. Een lounge met prieel zal de hele familie de mogelijkheid geven in de schaduw van het prachtige uitzicht te laten genieten.
De toegang tot de villa is compleet verhard.
Als de klant extra schoonmaak nodig heeft, kost dit € 15 / uur voor minimaal drie uur.
Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.
Wat vind je in deze accommodatie?
Water: Zoutwater
Zwembad is het hele jaar door te gebruiken.
Condities
- Van: 16:00 | Check-Out: 11:00
- Betaal het openstaande bedrag vóór aankomst
- Huisdieren niet toegestaan
- Terugbetaalbare waarborg: 1500 €
Consultar en cada caso.
Reviews
9.4 (gebaseerd op 6 recensies)Afstanden
- 1,3 km het dichtstbijzijnde strand
- 6,8 km het dichtstbijzijnde dorp - Zahara de los atunes
- 6,8 km de dichtstbijzijnde supermarkt
- 6,8 km het dichtstbijzijnde restaurant / bar
- 6,8 km de dichtstbijzijnde apotheek
- Duna de Bolonia, a 41 km
- del Estrecho, a 58 km
- Los Alcornocales, a 87 km
- Los Reales de Sierra Bermeja, a 137 km
- Sierra de Grazalema, a 149 km
- Sierra de las Nieves, a 179 km
- Desfiladero de los Gaitanes, a 219 km
- Laguna de Fuente de Piedra, a 240 km
- Torcal de Antequera, a 252 km
- Parque Nacional Doñana, a 264 km
- Gibraltar, a 89 km
- Jerez de la Frontera - La Parra , a 107 km
- Sevilla - San Pablo, a 182 km
- Málaga - Costa del Sol, a 197 km
- Granada - Federico Garcia Lorca, a 313 km
- Faro, a 372 km
- Almeria, a 423 km
- Cadiz, a 82 km
- Jerez de la Frontera, a 89 km
- Marbella, a 149 km
- Sevilla, a 174 km
- Ronda, a 198 km
- Malaga, a 207 km
- Antequera, a 252 km
- Cordoba, a 313 km
- Granada, a 326 km
- Jaen, a 403 km
- Baeza, a 443 km
- Vejer de la Frontera, a 27 km
- Tarifa, a 48 km
- Medina Sidonia, a 53 km
- Arcos de la Frontera, a 93 km
- Casares, a 118 km
- Grazalema, a 141 km
- Zahara de la Sierra, a 145 km
- Juzcar, a 181 km
- Mijas Pueblo, a 181 km
- Setenil de las Bodegas, a 186 km
- Carmona, a 208 km
Kaart